Aloes w płynie to świetna substancja, która doskonale wpływa na nasz układ pokarmowy. Sok z aloesu polecany jest szczególnie osobom z chorobą jelita drażliwego lub wrzodami okrężnicy. Chroni także nasz żołądek i dwunastnicę przed działaniem kwasu solnego i pepsyny. Dodatkowo aloes do picia Przyśpiesza przemianę materii, co skutkuje zgubieniem zbędnych kilogramów. Pomaga także podczas zaparć czy wzdęć oraz przy problemach z przyswajaniem witamin i minerałów przez nasz organizm.

Aloes w płynie pomaga także przy grzybicy, zakażeniu jamy ustnej, przy poparzeniach, odleżynach oraz innych trudno gojących się ranach. W połączeniu z żurawiną świetnie wspomaga osoby z artretyzmem i reumatyzmem. 

Oprócz tych świetnych właściwości leczniczych trzeba zauważyć także pozytywny wpływ na naszą skórę. Aloes w płynie świetnie nawilża skórę, pomaga również w walce z łupieżem i trądzikiem.

Aloes do picia – Top 5

Przed zakupem idealnego aloesu dla siebie warto sprawdzić wszystkie dostępne możliwości ponieważ nie każdy aloes dostępny w sklepie jest warty naszej uwagi. Aby kupić ten najlepszy, warto wcześniej dowiedzieć się czym się kierować podczas zakupu. Oto pięć najlepszych aloesów dostępnych na rynku.

 
Duo Aloes

Aloes w płynnej postaci firmy DuoLife jest z jednym z lepszych produktów dostępnych na rynku. Oprócz czystego soku z aloesu zawiera również miąższ z liści tej rośliny oraz miód wielokwiatowy i oregano. Ten bogaty skład świetnie działa na nasze zdrowie oraz urodę, a regularne stosowanie przyniesie naprawdę świetne efekty. Butelka o pojemności 750 ml kosztuje około 100 zł.


Prima aloes, Laboratoria Natury

Ten produkt wyróżnia się przede wszystkim tym, iż ma postać delikatnego żelu. Dzięki odpowiedniej metodzie pozyskiwania, produkt zachowuje większość najważniejszych właściwości aloesu. Za poręczną butelkę tego soku o pojemności 1000 ml zapłacimy około 18 złotych.
 

Aloes, Alter Medica

Sok tej firmy jest naturalny i nie zawiera żadnych konserwantów. Do jego produkcji używa się wyłącznie najwyższej jakości liści aloesu, które są starannie wybierane do jego produkcji. Jest skuteczny i ma doskonałe właściwości, która pomogą w zdrowiu i urodzie. Cena za butelkę 1000 ml soku to około 30 zł.
 

AloeVItal, Oleofarm 

Produkt tej firmy wyróżnia się dwiema bardzo ważnymi cechami. Są to wyrazisty zapach i smak soku ale Vital. To właśnie one pozwalają odróżnić go od bardzo niskiej jakości soku z aloesu, które są odtwarzane z koncentratu. Sok ten pozyskiwany jest z miąższu liści aloesu. 
Za butelkę o pojemności 1000 ml trzeba zapłacić około 38 złotych.


ALOELIVE, Laboratoria Natury

Ten sok z kolei pozyskiwany jest ze specjalnej odmiany rośliny Aloes barbadensis Miller. Firma, która go produkuje wykorzystuje opatentowaną metodę pozyskiwania, dzięki czemu w tym soku znajduje się dużo więcej aktywnych substancji. Jest to sok wysokiej jakości, bardzo dobrze wpływa na zdrowie i rewelacyjnie działa w problemach ze skórą. Cena za 1000 ml soku z aloesu firmy Laboratoria Natury wynosi około 16 zł.

Warto przeczytać